אוכלים כשר, אוכלים טעים

קייטרינג חלבי ראשי > אוכלים כשר, אוכלים טעים

אחת מההנאות הגדולות בחיים היא אוכל. האהבה שלנו לאוכל הולכת ומתעצמת ככל שאנו מתבגרים ולאט אנו פותחים את עצמנו לטעמים חדשים, טקסטורות חדשות וחומרי גלם שנראו לנו אקזוטיים אך כיום מככבים אצלנו במטבח. האהבה הגדולה שלנו לאוכל ואיתה גם המודעות והערכה כנראה התעצמו בעקבות שלל תכניות הבישול והריאליטי אשר שמות את המטבח בלב תשומת הלב וכך מאפשרות לנו להרחיב את אופקנו בכל הקשור לאוכל וטעמים.

לצד קהל הלקוחות אשר יכול לאכול בכל מסעדה ולהתפנק על מבחר המנות המוצעות בתפריט, ישנו בישראל קהל לקוחות מיוחד – הקהל אשר אוכל מזון כשר בלבד. אם חשבנו שלתל אביב יש חוקים משלה, כדאי שנחשוב שוב. יותר ויותר מסעדות בתל אביב במוקדי הבילוי המרכזיים מציעות תפריטים כשרים על מנת לזכות בלבם וקיבתם של שומרי הכשרות.

 

פונים אל קהל לקוחות רב יותר

בעת שאנו מנגישים לקהל הלקוחות שלנו מסעדה כשרה, הרי שאנו מצליחים לזכות כך בקהל גדול יותר. המשמעות הנגזרת מכך היא שכולם יוצאים נסקרים, שכן גם הלקוחות מוצאים מקום טוב לאכול להתארח ולאכול בו, וגם אנחנו כעסק מרוויחים הכנסה נוספת מנתח לקוחות נוסף שעד היום לא הצענו לו את השירות שלנו. תל אביב הוכתרה לא אחת כבירת הקולניאריה הישראלית ואלו המבקרים בה מהארץ או מחו”ל זוכים לאכול מידם של מיטב השפים ומיטב חומרי הגלם הנפלאים שיש לנו בארץ.

 

למרות שתל אביב משתקפת לנו כעיר החופש, הליברליות וחוסר הגבולות גם בכל הקשור למטבח, גם לסועדים שומרי הכשרות מגיע להנות מהמטבחים הנפלאים שיש לעיר להציע. המודעות למטבחים הכשרים עלתה ונדמה כי היום משפחה שומרת כשרות שתגיע לעיר, תוכל למצוא מסעדה איטלקית כשרה בתל אביב בקלות.

המטבח האיטלקי מתבסס ברובו על מוצרי חלב, כך שמבחינת התאמת התפריט לא מדובר על ויתור רדיקאלי של מנות בתפריט, אלא רק לבצע את ההכשרים על פי הנדרש.

 

עולם הקייטרינג החכים כבר מזמן

עד לא מזמן לא היה ניתן למצוא בקלות מסעדה איטלקית כשרה בתל אביב, אך הרצון האמיתי להנגיש לכלל הלקוחות את מלוא החוויה הביא לכך שיותר ויותר מסעדות שף מקימות מסעדות כשרות אשר מנגישות תפריט כשר ולא פותחות את שעריהן בסופי השבוע. לצד המסעדות שכעת מתחילות להכיר בחשיבות הכוח של הקהל הכשר, דווקא עולם הקייטרינג מאז ומתמיד לקח בחשבון את סוגיית הכשרות. כיום כמעט ולא נמצא חברות קייטרינג חלבי המציעות תפריט לא כשר ונדמה כי רובן הגדול בעלות תעודת כשרות – מה שמקנה את האפשרות לעבוד עם קהל לקוחות רב יותר.

 

 
Facebook Whatsapp