איך מתכננים אירוע מושלם מבלי לקרוע את הכיס?

קייטרינג חלבי ראשי > איך מתכננים אירוע מושלם מבלי לקרוע את הכיס?

איך מתכננים אירוע בלי לשבור את התקציב שלכם?

רף הציפיות של האורחים מאירועים בשנים האחרונות עלה באופן משמעותי והאירועים של פעם בוודאי לא היו עומדים בסטנדרטים של האירועים כיום. הדבר בא לידי ביטוי כמובן גם במחיר ולצערנו המחירים הנגישים והמוזלים של פעם רחוקים מאוד מלהיות המחירים של היום. אז איך בכל זאת אפשר לתכנן אירוע מושלם מבלי לקרוע את הכיס? ראשית נגיד ונאמר כי מדובר במשימה לא פשוטה אבל בהחלט אפשרית והדבר תלוי אך ורק בכם. טרם האירוע תקבלו עשרות המלצות לגבי האוכל באירוע, לגבי המוזיקה, לגבי הצלם, לגבי המקום ובקיצור כל מרכיב שחובה שיהיה בכל אירוע ועליכם להיות חכמים ולסנן את ההצעות שעשויות להכביד עליכם מבחינה כלכלית. כפי שאמרנו, אירוע במחיר שפוי תלוי אך ורק בכם אבל השלב הראשון בדרך לאירוע כזה הוא הרצון שלכם ולכן עליכם להיות חזקים ולא להתפתות לבחור במחירים שאינכם יכולים לעמוד בהם.

זכרו כי היקר הוא לא בהכרח הטוב ביותר


יש לנו כישראלים נטייה מוטעית לחשוב כי כמה שיותר יקר יותר מושקע ויותר מוצלח. זו בהחלט סברה מוטעית שכן לא תמיד המחיר הוא המדד היחיד ויש עוד הרבה מאוד דברים שיש לבדוק טרם הסגירה. אם ניקח למשל את האוכל באירוע, לא בהכרח האוכל שיעלה לנו במחיר היקר ביותר הוא גם האוכל שיתאים לכלל האורחים שמגיעים לאירוע, במקרים רבים דווקא האוכל הזול והפשוט יותר יגרום לשביעות רצון רבה יותר אצל האורחים שיגיעו לכבד אתכם באירוע שלכם. גם אם מדובר בקייטרינג בשרי וגם אם מדובר בקייטרינג חלבי לא צריך לברוח מיד למחיר הגבוה ולא צריך לקבל החלטה רק לפי המחיר, קבעו לעצמכם את טווח המחירים שממנו אתם לא חורגים ופעלו לפיו, אנחנו מבטיחים לכם שתמצאו הרבה מאוד אופציות גם במחירים שפויים.

קייטרינג_לאירועים

לא חייבים לקנות, יש גם אפשרויות אחרות

אחת הטעויות הנפוצות שמנפחות בצורה משמעותית את ההוצאות לקראת האירועים השמחים שלנו היא לרכוש ציוד שאנחנו צריכים במקום לבחור באופציות אחרות כמו השכרה או השאלה של ציוד. האופציה של השאלת ציוד מחברים או שכנים היא אופציה טובה אבל חשוב להגיד שיש בה גם חיסרון בולט שכן הציוד לא תמיד יתאים לאירוע ולא תמיד יספיק מבחינת הכמות. האופציה של השכרת ציוד לאירוע היא אופציה מצוינת שכן היא גם מספקת לכם בדיוק את האיכות והכמות הרצויה וגם כמובן המחיר יורד באופן משמעותי. שאתם בוחרים באופציה של השכרת ציוד לאירועים אתם למעשה מרוויחים פעמיים כי אתם גם חוסכים לעצמכם את החיפוש אחר הציוד המתאים וגם חוסכים בצורה משמעותית בהוצאות. לא משנה אם אתם בוחרים בחברת בסט רנט או בכל חברה אחרת שיכולה לספק לכם את הציוד הנדרש, העיקר שחסכתם עוד כמה שקלים בדרך לאירוע המושלם שלא יקרע לכם את הכיס.

 
Facebook Whatsapp