ארגון חתונה חלבית קטנה

קייטרינג חלבי ראשי > ארגון חתונה חלבית קטנה

כאשר אנחנו חושבים על אוכל בחתונות, אנחנו בדרך כלל מדמיינים לעצמנו סיגרים, צלי, פרגיות, סטיקים ולאחרונה גם טורטיות או אמפנדס, אבל מפתיע ככל שזה ישמע, עדיין יש שוק גדול מאוד לחתונות חלביות. לדוגמה, חתונה שמתקיימת בצהרי יום שישי לא תמיד חייבת להיות חתונה בשרית שתשלח את כל האורחים לשנת צהריים ארוכה… (גם אם הם לא בקטע של שנ”צ…). וכמובן שחתונה חלבית מאפשרת לקהל הצמחוני הרבה יותר חופש בחירה…

מלבד מבחר של גבינות איכותיות, ניתן לשלב בתפריט של קייטרינג לחתונה מבחר של מנות אחרות כמו טורטיות חלביות, שיפודי ירקות, פטריות עסיסיות על הגריל, קישים, דגים (למי שאוכל), לזניות צמחוניות ובחורף גם מרקים. כמובן שבכל מה שקשור לקינוחים, אפשר להתפרע ולא צריך להסתפק רק בגלידות סורבה או עוגות פרווה (למרות שבשנים האחרונות חלה התקדמות רבה בתחום בזכות הפופולאריות ההולכת וגדלה של הטבעונות).

אבל זה לא נגמר כאן

למרות שבחירת המנות והטעימות הן ללא ספק אחד מן החלקים היותר מהנים בארגון חתונה, אסור לשכוח שגם חתונות קטנות צריך בסופו של דבר לארגן באופן מקצועי וזה מתחיל בבחירת הלוקשיין (החל מווילה כפרית ועד לחוף הים), ממשיך בתיאום עם הספקים המתאימים (צלמים,DJ, אנשי תאורה) ונגמר בפרטים הקטנים, אבל החשובים כמו למשל בניית בר המשקאות או קביעת סדר מקומות הישיבה (אם החתונה מתקיימת באולם אינטימי ולא בסגנון בופה).

איך מארגנים את החתונה בצורה יעילה?

למרות שהפקת חתונה קטנה היא ללא ספק קלה יותר מארגון חתונה קלאסית, עדיין אפשר לחסוך זמן ובעיקר להוריד את כאב הראש ורמות המתח אם נעזרים בחברה לארגון והפקת חתונות. מלבד בחירת הקונספט לחתונה והמלצה על הלוקיישן, חברות אלו עוזרות גם בכל מה שהצגנו קודם ואנחנו בדרך כלל לא מתים לעשות. לדוגמה, במקום לבדוק עשרות ספקים שונים ולהתחיל איתם במשא ומתן מתיש על המחיר (בכל זאת ישראלים…), חברת ארגון החתונות תעשה את העבודה תוך כדי שמירת האינטרס שלנו. גם ביום האירוע נוכל להיות בטוחים שהכול מתקתק טיפ טופ ונהנה מהאירוע עצמו בלי דאגות מיותרות.

בניגוד למה שניתן לחשוב, הפקת חתונה באמצעות חברת הפקות לא תעלה לנו בהכרח יותר ולמעשה ברוב המקרים היא עשויה אפילו לחסוך לנו כסף מכיוון שנמנע מהוצאות מיותרות ומלכודות כמו האותיות הקטנות בחבילות של הכול כלול (ותתפלאו כמה הניסוח שלהן יכול להיות מבלבל). כמו כן, אסור לשכוח גם את האמרה הידועה שזמן שווה כסף, ולכן נוכל להמשיך בשגרת ימינו בלי להעביר ימים שלמים בהתרוצצויות.

עוד יתרון של ארגון חתונות מקצועי  הוא שאפשר גם לארגן “חתונות בזק” – כלומר, חתונות שצריך להפיק בהתראה של חודשיים או אפילו פחות מכך. נכון, אפשרויות הבחירה יהיו מצומצמות יותר, אבל עדיין יהיה אפשר להפיק חתונה מקצועית ואיכותית בלי שמישהו מהאורחים ירגיש…

 

 

 

 

 
Facebook Whatsapp