ארוחה חלבית בבית – 5 צעדים פשוטים לאירוח חלומי

קייטרינג חלבי ראשי > ארוחה חלבית בבית – 5 צעדים פשוטים לאירוח חלומי

לא משנה כמה כייף להתארח, נדמה כי עדיין החוויה בתור מארחים הינה גדולה יותר. הידיעה כי הענקתם חוויה נפלאה לאורחים היקרים ללבכם, מעניקה לכם סיפוק אדיר ורצון אמיתי לארח אותם שוב ושוב. הפעם, אתם הולכים לארח כ-20 אורחים והמטרה שלכם היא להשביע את רצונם אך לא רק? ארוחה חלבית היא הדרך הבטוחה שלכם לאירוח חלומי המתאים גם לקהל הצמחונים. איך עושים זאת? די בקלות.

1. מסתייעים בשירותי השכרת ציוד

אירוח של 20 אנשים הוא אירוח לא קטן, מה שאומר שמצפה לכם לא מעט עבודה. הדבר הראשון שעולה לראשכם ואולי מעט מטריד אתכם, הוא שאלת האירוח בכל הקשור לכלי ההגשה לרבות צלחות, סכו”ם, כוסות, מפות ואפילו שולחנות וכסאות. מעבר לכך שלא בטוח שיש לכם די כלים וריהוט בכדי לארח מספר אורחים שכזה, הרי שאין כל סיבה שאתם תצטרכו לבזבז זמן יקר בשטיפת הכלים שלאחר הארוחה. כיום ישנן חברות המשכירות ציוד שהופכות את מלאכת האירוח שלכם לקלה, פשוטה ומהירה. ותוכלו גם להזמין מגשי אירוח מושלמים לאירוע.

2. נערכים לפני וגם אתם אורחים בארוחה

אל תשאירו לעצמכם ארגונים לרגע האחרון. מה זה אומר? ערכו את הקניות שלכם מבעוד מעוד, ערכו את שולחן האירוח ערב לפני האירוח שלכם וסגרו כל פינה לפני יום האירוע. כך, לא תגיעו ליום האירוח שלכם כאשר יש לכם רשימת מטלות ארוכה שאתם צריכים לעמוד בה והזמן דוחק. הפכו גם את עצמכם לאורחים באירוע שלכם – כך שתוכלו ליהנות בו ולקחת בו חלק מהותי בתור אורחים, ולא להיכנס אל נעליהם של המארחים הרשמיים.

3.מתכונים פשוטים? אירוח פשוט

אם אתם מארחים אורחים לארוחה, הרי שעליכם גם להכין ארוחה. אין ספק כי מדובר על החלק המהותי ביותר באירוח שלכם, והמטרה שסימנתם לעצמכם היא להכין מטעמים נפלאים שיעניקו לכם גל של מחמאות. אם פעם מתכונים קלים היו זמינים לכם רק דרך ספרי הבישול, הרי שכיום זמינות לכם פלטפורמות נוספות למתכונים קלים, פשוטים ומוצלחים. מתכונים מערוץ האוכל הם דוגמא לכך – השתמשו בהם וסללו את הדרך להצלחת האירוע שלכם.

4. ערכו רשימת הגעה לאירוע

חלק מאירוח מוצלח הוא להיות יעלים. היעילות מאפשרת לכם להתארגן ולהערך לאירוע על הצד הטוב ביותר. מאחר ומדובר על כמות לא קטנה כלל של מוזמנים, כדאי לערוך כמה ימים לפני האירוח רשימות הגעה ולוודא כי כולם מתכוונים להגיע. כך, אתם יכולים לערוך את השולחן שלכם בהתאם, להערך מבחינת כמות המזון וכדומה.

5. לא שוכחים ליהנות!

הרצון שלכם לארח על הצד הטוב ביותר מביא אתכם לא אחת להיכנס ללחץ מיותר, שמבלי שתשימו לב פשוט יהרוס את החוויה שלכם כמארחים. זיכרו כי האורחים שלכם הם הקרובים אליכם, כך שאתם זוכים בחיבוק גדול עוד טרם הארוחה. תיהנו מהאפשרות לארח, לשמח ולהעלות חיוך על פני האורחים שלכם.

 
Facebook Whatsapp