בוחרים קייטרינג לאירוע שלנו

קייטרינג חלבי ראשי > בוחרים קייטרינג לאירוע שלנו

עד לא מזמן כאשר בחרנו מתחם אירועים לאירוע שלנו, היו משדכים לנו בעלי המתחם את קייטרינג הבית והיה עלינו לקנותם כחבילה אחת בלתי נפרדת, כך שאם היינו מרוצים מטיב האולם ופחות מטיב האוכל, לא היינו יכולים לעשות דבר. כיום המגמה שונה ואנחנו יכולים לבחור בכל ספק בנפרד ולהרכיב לנו אירוע מחלקים שונים וכך להבטיח את הצלחתו ואת שביעות הרצון שלנו. אם ישנו חלק מהותי וחשוב בהצלחת האירוע שלנו, הרי שמדובר באוכל שנגיש לאורחים שלנו. כיום בענף האירועים קיימות מאות של חברות קייטרינג המתחמות במטבחים שונים, וכל שנותר לנו הוא לגבש את הסגנון הקולינארי שלנו.

 

חגיגה לבנה עם קייטרינג חלבי

לצד חובבי הבשר הגדולים אשר עבורם ארוחה אינה ארוחה אם היא אינה כוללת בשר, לא מעטים האנשים שעבורם חג השבועות הוא החג הטעים בשנה, כך שהבחירה שלהם בקייטרינג חלבי בעת שהם מפיקים אירוע אינה מקרית. קייטרינג חלבי מציע שפע של גבינות, קישים, פשטידות, מאפים שונים ובעיקר קינוחים חלביים עשירים ומפנקים. אם חשבנו שחגיגה חלבית מגיעה אחת לשנה, הרי שכעת אנחנו מגלים יותר ויותר חברות קייטרינג שבוחרות להתמקד במטבח החלבי. בנוסף, חברות קייטרינג אלו מציעות מגשי אירוח לימי עובדים, כנסים וישיבות שונות של משרדים.

 

אירוע על טהרת הבשר עם אסאדו לאירועים

לצד הטרנדים העולים של הצמחונות והטבעונות, עדיין סועדים רבים מעדיפים את הבשר על פני כל דבר אחר. התאווה לבשר הביאה להקמתן של חברות קייטרינג שמתמחות בבשר איכותי ומוקפד המנגיש לסועדים חווית בשרים יוצאת דופן. אחת ממנות הבשר האהובות ביותר על הקהל הישראלי היא מנת האסאדו, כך שהבחירה של מארחים שונים לבחור אסאדו לאירועים שונים אינה מקרית. מדובר על נתח עסיסי ויוקרתי המצריך הכנה מדויקת ונכונה, ועם עשייתו על ידי המומחים, הרי שאנחנו הסועדים יוצאים נסקרים, שבעים ומרוצים.

 

אירועי קונספט קולינאריים

השפע הקולינארי בישראל כיום נמצא בשיאו ולא אחת הוכתרה ישראל כמעצמה קולינארית המתהדרת במיטב התוצרות החקלאיות וחומרי הגלם. המודעות הגדולה לאוכל טוב ומטבחים זרים הביאה עד כדי כך שישנם חברות קייטרינג אשר מתמחות באירועי קונספט ספציפיים. תוכלו למצוא חברות קייטרינג המתמחות ומגישות אוכל מהמטבח האיטלקי, הצרפתי והיפני. בעת שאנחנו יוצרים אירוע קונספט קולינארי אנחנו מגישים לאורחים שלנו חוויה אותנטית המבוססת כולה על מטבח אחד ועל המטעמים הייחודים לו שיתכן ולא כולנו מכירים. מדובר על חוויה מרגשת ויוצאת דופן אשר מכתיבה טון אחיד ומיוחד לאירוע שלכם.

 
Facebook Whatsapp