דוכני מזון – לשדרוג כל אירוע

קייטרינג חלבי ראשי > דוכני מזון – לשדרוג כל אירוע

כל פעם שאנחנו נתקלים בדוכן מזון, אנחנו רואים מגוון אנשים עוטים עליו, במיוחד עם מדובר בדוכני מזון למתוקים. פעם היינו רגילים לראות מגוון עצום של דוכני מזון, בכל פינה ברחוב או בסמטה צדדית היום אנחנו נתקלים בהם לרוב בירידים הנערכים ביום העצמאות. דוכני מזון קטנים בהם מוכרים ברד צבעוני, פיצות עם מגוון תוספות, קרפים מבעבעים עם ממרח שוקולד וסוכריות צבעוניות עטופים בתוך קרטון, שגורמים לנו ללקק את האצבעות, כי בדיוק נגמרו המפיות.

נוסטלגיה משולבת בתוך דוכני מזון

דוכני מזון, אלו דוכנים בגדלים שונים, לרוב ניידים, המשמשים מצד אחד להגשת אוכל ייחודי במגוון אירועים ומצד שני למכירת מגוון מזונות עממים, בצידי הדרך, ברחובות או בירידים. דוכני מזון היו קיימים מאז ומעולם, פעם כל מי שהיה חפץ לפרנסה, היה יכול להוציא דוכן מזון מאולתר ולמכור מזון מוכן או מזון שנעשה במקום למגוון האנשים שהתהלכו ברחובות. המנהג הזה פחת עם פתיחת המסעדות, שהשתלטו על כל הרחובות הראשיים בערים ובצידי הדרך. אך עדיין למרות הכול, ניתן לראות מידי פעם דוכני מזון, בעיקר בשווקים או באירועים גדולים כמו ירידים ומופעים. בשוק ניתן למצוא, באופן קבוע מגוון דוכני מזון, מסורתיים המוכרים בעיקר מאכלים עדתיים. דוכני מזון המתמחים בדרך כלל בסוג מסוים של מאכל, שהוא בדרך כלל עממי כמו: דוכן מזון לממכר פלאפל הנעשה במקום ומוגש בתוך פיתה עם מגוון סלטים. דוכן מזון לממכר לימונדה, הנעשית באופן טבעי מלימונים טריים, שנקטפו באותו יום מהעץ וכמובן איך אפשר בלי דוכני מזון למתוקים, הלו הוא דוכן שערות הסבתא, הנעשה במקום במגוון צבעים, העשויים משקית שלמה של סוכר, הנמס בתוך סיר עצום ונהפך לחוטים שנאספים סביב חתיכת עץ. בשנים האחרונות, דוכני המזון הלכו והשתכללו, תוך כדי שהם נכנסו בקול תרועה וחצוצרות לאירועים מכל המינים והסוגים.

שימושים של דוכני מזון

דוכני המזון לאירועים הפכו לפופולאריים מאוד, במיוחד באירועים, במהלך השנים דוכני המזון עברו שינויי מהפכני. מדוכנים מאולתרים קטנים בצד הדרך, הם הפכו לדוכנים ניידים עם גלגלים, מעוצבים בטוב טעם, מאובזרים במקררים, תנורים, כיריים ועוד מגוון אביזרים אחרים המשמשים אותם כדי להפוך את החוויה הקולינרית שלנו, לחוויה טעימה איכותית ומושכת. מהפך זה אפשר להם להיכנס לתעשיית האירועים, כיום אנחנו לא רואים חתונה אחת, בלי קבלת פנים, המלאה בדוכני מזון, במגוון סוגים וטעמים. הורים משקיעים במגוון דוכני מזון, במסיבות וימי הולדת, דוכנים כמו: גלידות, קרפים, נקניקיות, ממתקים ועוד, על מנת לשדרג את המסיבה וגם כדי לחסוך את הטרחה בהכנת הכיבוד והעוגה. אירועים עסקיים, משתמשים בקייטרינג, שכולו מורכב ממגוון דוכני מזון, באיכות וברמה גבוה דבר שהפך להיות פופולארי במגוון חתונות, לא רק בקבלת הפנים, היום מגוון חתונות משתמשות בדוכני מזון, מושקעים עם מיטב המאכלים כמו: מוקפצים, מרקים, סושי, אסדו, סטייקים ועוד. הרבה פעמים השימוש בדוכנים, יותר זול מקייטרינג רגיל. בשונה מקייטרינג רגיל, שהבחירה בו מצומצמת והאוכל לא תמיד לטעמכם, דוכני המזון מהווים שדרוג אמיתי. קיימים מגוון סוגים של דוכנים, במגוון טעמים וסגנונות, דבר המאפשר ללקוחות לבחור את סוגי המזון שהם אוהבים וחושקים, בלי צורך להתפשר על איכות וטעם, כמו בקייטרינג הרגיל.

 

 
Facebook Whatsapp