הזמנת קייטרינג לאירועים פרטיים

קייטרינג חלבי ראשי > הזמנת קייטרינג לאירועים פרטיים

בעבר, כל אירוע, קטן כגדול, הכניס את בנות המשפחה אל המטבח, כולן הפשילו שרוולים והחלו לייצר מטעמים ממטעמים שונים. קילפו, אידו, טיגנו, טחנו וריסקו והמטבח כולו העלה אדים מהבילים וניחוחות קסומים שרק אירוע או שמחה המתבשל בבית מסוגל לייצר. כיום, כמעט ולא ניתקל בפרויקטים בסדר גודל שכזה. האנשים של היום עסוקים מידי מכדי “לשרוף” את זמנם שעות ארוכות במטבח. בינינו? ההפסד כולו שלנו. שמחות ואירועים משפחתיים שהתבשלו בעשר אצבעות, היו בעלי טעם משפחתי מיוחד. אך מה לעשות? השתנו הזמנים…

חברת קייטרינג עם טעם של בית

אנו יכולים להתנחם בכך שלא כל חברות הקייטרינג מכינות אוכל בטעם תעשייתי. ישנן חברות קייטרינג המתמחות בדיוק בתחום הכנת האוכל הביתי. כאשר אנו עורכים אירועים פרטיים, וחשובה לנו האוטנטיות במנות, נזמין חברת קייטרינג מעין זו.

איך נבחר חברת קייטרינג?

כאשר אנו עומדים בפני עריכת אירוע פרטי כלשהו, ואנו יוצאים לחפש את חברת קייטרינג שתיטול לידיה את החלק הגסטרונומי של האירוע, חשוב לברר קודם כל האם הקייטרינג אכן איכותי ומוצלח כפי שהיינו רוצים. זאת ניתן לבדוק על ידי בירור אצל מכרים וחברים שאחד מהם ודאי ערך לאחרונה אירוע דומה או לפחות השתתף כאורח באירוע דומה, כך תוכלו לקבל חוות דעת על שירותי חברות הקייטרינג השונות המציעות את שירותיהן ללקוח.

מלבד זאת עליכם לבחור בחברת קייטרינג חלבי המציעה את שירותיה בסמיכות למקום בו עומד להיערך האירוע. אתם מעוניינים כנראה באוכל טרי ורענן ולא כזה שיגיע אליכם מקומט ועייף. אם בחרתם לערוך את האירוע במקום ייחודי בטבע, עליכם לברר האם החברה מעניקה משירותיה גם באזורים אלו. אחרת תאלצו לסחוב הכול בעצמכם ולהתארגן לבד.

לפני שסוגרים עם חברת הקייטרינג…

בטרם תשלמו את המקדמה עבור הזמנת קייטרינג לאירוע פרטיים, ישנם כמה וכמה פרטים חשובים אותם עליכם לבדוק לפני שאתם מסכמים סופית עם חברת ההסעדה.

  • רמת הכשרות – בדקו את רמת הכשרות של הקייטרינג והאם זה יספק אתכם ואת כל המוזמנים שלכם.
  • מנות מיוחדות – אתם בטח רוצים שכולם ייהנו מהארוחה שתוגש באירוע שלכם גם אם אחד מהם חולה צליאק או חולה סוכרת. לכן עליכם לבדוק האם חברת ההסעדה מסוגלת לספק עבור אלו מנות מיוחדות.
  • ציוד ומלצרים – לא כל חברת קייטרינג מביאה גם את הכלים ואת כלי ההגשה, בדקו את העניין כדי שלא תמצאו את עצמכם במקרה ביש כזה בו תגיעו לאירוע שיהיה בו הרבה אוכל, אך מלבד כלי האחסון שבהם הגיע האוכל אין לכם כלים עבור הסועדים… וכבר היו מקרים שכאלו. מלבד זאת עליכם לברר האם החברה שולחת גם מלצרים שיגישו את המנות לסועדים. זה כמובן יהיה כרוך בתשלום נוסף אך ייתכן ושווה לכם לשלם את התוספת כדי שתהיו פנויים לקבל את האורחים שלכם ולשבת אתם בנינוחות.
  • כאשר תסגרו מראש את כל הקצוות, תיהנו מאירוע מושלם שישאיר בפיכם טעם נפלא!

חברת קייטרינג

 
Facebook Whatsapp