הכנת פיצה איטלקית

קייטרינג חלבי ראשי > הכנת פיצה איטלקית

מעוניינים ליהנות יחד עם הילדים משבת של כיף וחוויות? במידה ותכינו יחדיו פיצה בריאה ועסיסית תוכלו ליהנות מפעילות מגבשת מאוד וגם טעימה לא פחות. הכנה של פיצה איטלקית אמיתית זהו עניין פשוט מאוד וזאת מכיוון שהדבר היחיד שתצטרכו זה מספר חומרים פשוטים ובסיסיים, אך מוטב שיהיו איכותיים כמובן.

אז מה צריך?

לשם הכנת פיצה אשר תרגישו כאילו יצאה מקייטרינג חלבי כשר כל שתצטרכו זה גבינת מוצרלה, קמח איטלקי ועגבניות סאן מארזנו. לצד זאת כמובן שאסור לשכוח גם את שמן הזין. במידה ותרכשו את כל אלה דרך חנות אינטרנטית אזי תוכלו לרכוש את המוצרים מחנות המתמחה בייבוא מוצרים מאיטליה. כאשר רוכשים חומרי גלם איטלקיים איכותיים לצורך הכנת הפיצה, בסופו של דבר כך זוהי הדרך לקבלת פיצה איטלקית אמיתית וטעימה. בכל אופן, השוני בין הקמח האיטלקי לקמח הרגיל שתמצאו בסופר יהיה בעיקר שוני בכמות העמילן ועקב כך במרקם הסופי של הפיצה.

אז כיצד מכינים את הפיצה?

לאחר שכל המצרכים יהיו בידכם הדבר הראשון שתצטרכו להתחיל איתו זה הבצק. בסך הכל תצטרכו לשים בקערה 2 כוסות מים כנגד כל שלושה רבעים של כוס קמח. במידה ואתם מעוניינים בכמות אשר תספיק לכל המשפחה אזי 4 כוסות מים יחד עם כוס וחצי קמח יעשו את העבודה מצוין.

במידה והקמח שרכשתם אינו מכיל שמרים עליכם יהיה להכניס כאלה לתוך התערובות. שמרים יבשים יהיו עדיפים מבחינת הטעם. לאחר מכן הוסיפו כף שמן זית והתחילו ללוש את כל העיסה שנוצרה לכם. תוכלו לתת לילד לקחת חלק בפעילות גם כן היות וילדים מאוד אוהבים ללוש ולגעת בדברים. לאחר שהבצק יהיה מוכן תצטרכו למרוח אותו בשכבה דקה של העגבניות בגרסתן הקרה, לאחר החימום. כלומר תצטרכו לבשל את העגבניות מספר דקות על הגז, להוסיף תבלינים לפי הטעם ולאחר מכן לתת לדבר להתקרר ורק אז למרוח את הרוטב הזה על הבצק עצמו.

כך תוכלו לתת לפיצה לנוח למשך שעה בערך בכדי שתתפח במידה הולמת. לאחר מכן תוכלו להבזיק מעליה את גבינת המוצרלה, כאשר בדרך כלל נוהגים לפזר אותה בצורות פרוסות כמו נקניק. במידה ותהיו מעוניינים להוסיף תוספות כדוגמת תירס או זיתים, הכל יתקבל בברכה. בכל אופן, אם תעקבו אחר ההוראות ותעשו שימוש אך ורק בחומרי הגלם הטובים ביותר שקיימים אזי תוכלו גם אתם ליהנות מהפיצה המובטחת. פיצה איטלקית אמיתית.

פיצה איטלקית

 
Facebook Whatsapp