כיצד להתאים מגשי אירוח לאירועים?

קייטרינג חלבי ראשי > כיצד להתאים מגשי אירוח לאירועים?

כיצד להתאים מגשי אירוח לאירועים?

לא משנה איזה אירוע אתם מתכננים – הרמת כוסית במשרד, חנוכת בית, ישיבת צוות, ערב מורים, כנס, וכו’ – יש רק דבר אחד שהאורחים יזכרו בסופו של דבר: האוכל. כמה פעמים שמעתם משפטים בסגנון “היה משעמם, אבל הבופה היה מדהים!” או “אני לא סובלת אירועים של המשרד, אבל אני באה רק כי הם מזמינים אוכל מצויין”? אולי לא נעים להודות בזה, אבל האוכל הוא הכוכב האמיתי, גם כשמדובר באירוע שנחשב לקטן, ולפעמים הוא קובע את מידת ההצלחה או הכישלון של האירוע, יותר מכל דבר אחר.

מגשי אירוח , בעבר ובהווה

בעבר, אירוח וכיבוד היו עניינים פשוטים מאד. קרטון עם ערימת בורקס-צרבות, בפלות עבשות בצלחות פיקניק חד-פעמיות, פיצוחים וכמה בקבוקי קנקל – כל אלה נחשבו לעניין לגיטימי. כיום ברור שכל אירוע רציני שמכבד את עצמו, לא יכול להיראות כמו מסיבת יום הולדת בתא-מעצר. לאירועים יש מטרות, כמו למשל גיבוש צוות העובדים, הוקרה לקולגות שיצאו לגמלאות, חיזוק קשרים משפחתיים וחברתיים, ועוד ועוד. לכן, אי אפשר לזלזל באורחים וחייבים להשקיע מחשבה ותכנון רבים בהפקה של כל אירוע. ואחד הדברים המרכזיים שצריך לדאוג להם, הוא להרכיב את התפריט הנכון.

מגשי אירוח חלביים עם מאפים טריים

מוזיקה לאירועים

בדיוק כמו שלכל אירוע יש את המוזיקה שמתאימה לו ומלווה אותו, כך גם יש לו את התפריט המתאים לו. זיוף וחוסר התאמה יכולים לקלקל את כל החוויה ולפעמים אפילו לגרום לשערוריה. כמו שלא נשמיע מוזיקת מסיבות בטקס זיכרון או מוזיקה לועזית בפתיחת שבוע הספר העברי, כך גם לא נעשה על האש בחג שבועות או נארגן ערב גבינות ויין למפגש אלכוהוליסטים אנונימיים. יש להתאים את מגשי אירוח חלביים לפי אופי האירוע והמוזמנים, כמות האנשים והתקציב שעומד לרשות המארגנים; וכמובן גם לזמן, למקום ולתנאים שבהם הוא מתקיים.

התאמת תפריט לטעם האורחים

מנסיוננו רב השנים, אנחנו יודעים שמגשי האירוח המתאימים ביותר לאירועים בסדר גודל קטן עד בינוני, כמו למשל מסיבת רווקות, ימי הולדת, מסיבת גיוס, הרמת כוסית, כנסים וכיו”ב – הם מגשי אירוח חלביים. יש להם יתרונות רבים: ראשית, הם עוקפים את מגבלת הכשרות. כיוון שכל תפריט חלבי, כל האורחים – חילונים ודתיים – יכולים להנות מהאוכל. בנוסף, תפריט חלבי מאפשר הגשת קינוחים אמיתיים במקום פרווה, ובאירועים שבהם הקינוחים מהווים את לב התפריט, כמו ימי הולדת או מסיבת רווקות למשל, מדובר ביתרון מכריע. מעבר לכשרות, תפריט חלבי מתאים גם לצמחוניים. הרי ידוע שהטרנד הצמחוני הולך ומתחזק מאד בשנים האחרונות, וסביר להניח שאחוז ניכר מהמוזמנים הוא צמחוני, כך שגם הם יכולים להנות מהמטעמים.

מגשי אירוח חלביים עם פירות

קייטרינג חלבי מגוון

יתרון נוסף של תפריט חלבי הוא המגוון. אפשר להרכיב שילוב מושלם של מאפים, ירקות, מלוחים, גבינות, מתוקים ופירות. הטעמים המגוונים משתלבים טוב יותר אלה באלה בתפריט חלבי, ומגוון המנות גדול מאד: פוקצ’ות, פשטידות, קישים, סנדוויצ’ונים, פחזניות (מלוחות ומתוקות), פלטות גבינות, סוגי סלטים שונים, מגשי פירות וקינוחים מגוונים. שפע המנות מאפשר יותר “משחק” עם התפריט, ובעקבות כך – דיוק רב יותר בהתאמה לאירוע.

כמובן שצריך להזכיר גם את היתרונות המובנים מאליהם: מגשי אירוח חלביים נשארים טריים לאורך זמן ארוך יותר, אפשר לאכול בידיים ולחסוך את הבלגן עם סכו”ם וצלחות, וכשמגיעים לשאלת המחיר, גם כאן התפריט החלבי מתגלגל בקלות רבה יותר בגרון.

למה לבחור בחנות לחם?

אנחנו בחנות לחם מתמחים בהתאמות של תפריטים לאירועים, תוך שאנחנו מביאים בחשבון את כל השיקולים ויורדים עד לפרטים הקטנים ביותר. חשוב לנו שהלקוחות יהיו מרוצים ושהאורחים יהנו, ישבעו ויזכרו את האירוע. להזמנת מגשי אירוח לאירועים או קינוחים אתם מוזמנים להשאיר פרטים באתר או להתקשר לטלפון : 050-9432499.

 
Facebook Whatsapp