לאכול טוב גם בזמן הלימודים

קייטרינג חלבי ראשי > לאכול טוב גם בזמן הלימודים

לאכול טוב גם בזמן הלימודים

תקופת המבחנים היא ככל הנראה אחת התקופות המתישות בחייו של הסטודנט. אלא שלצד שעות השינה שהולכות ומצטמצמות ולצד הלחץ, סטודנטים רבים פשוט שוכחים לדאוג לתזונה שלהם. כך הם מוצאים את עצמם אוחזים בספר ביד אחת ובמשולש פיצה או חטיף בוטנים ביד השנייה. כדי שתוכלו לעבור את תקופת המבחנים שלכם בצורה טובה ובריאה יותר נראה שאין מנוס, אלא להתחיל לאכול קצת יותר טוב. למעשה, תזונה טובה יותר תעזור לכם גם להפחית את רמות העייפות, להקטין את מידת הלחץ ובאותה הזדמנות היא גם תשפר את יכולת הריכוז שלכם. למרבה הפלא, יש פתרון פשוט ונוח גם לבעיה המוכרת ביותר בקרב סטודנטים: אין לי זמן!

שילוב נכון של רכיבים

לצד תקופת הבחינות, זו שחוזרת פעמיים בשנה, אתם בוודאי מוצאים את עצמכם עמלים במשך ימים ולילות (רובם לבנים) על המטלה או על עבודת הסמינריון שלכם. כתיבת עבודה אקדמית היא בהחלט פרויקט גדול ומטריד מבחינת כל סטודנט וסטודנטית באשר הם, אבל תכנון נכון של הארוחות שלכם בזמן הזה יעזור לכם מאוד. למשל, אם תחליפו את המזונות המהירים והלא-מאוד-בריאים בפלטת גבינות, מגש ירקות טריים או בסלטים עשירים ומגוונים, תגלו שאתם ערניים יותר וגם שאתם מרגישים הרבה יותר טוב. אתם גם לא צריכים לצאת מהבית, לסחוב שקיות מהסופרמרקט או לבזבז את הזמן בחיתוך הירקות. אתם יכולים, במקום זאת, להזמין את מגשי הפינוקים עד הבית.

לימודים_למבחנים
לימודים_למבחנים

פתרון אידאלי גם ללמידה קבוצתית

הזמנת מגשי האירוח הם פתרון אידאלי גם לקבוצות הלמידה שמתארגנות לקראת כל בחינה או הגשת עבודה אקדמית. כך אתם יכולים להזמין מספר מגשי אירוח שיציעו לכם מגוון עשיר יותר, הכולל גם כריכונים, טורטיות ומאפים טריים אחרים. הבחירה הזו תאפשר לכם לבלות ימים שלמים בלימודים מבלי שתצטרכו לדאוג לארוחות שלכם ומבלי להתפשר על הבריאות שלכם. כדי שתוכלו להקפיץ את רמות האדרנלין בגוף ולשפר את הריכוז עוד יותר אתם יכולים להזמין גם מגשי קינוחים, ביניהם תמצאו גם מגש פירות טריים שיכניס לחדר שלכם צבע ואנרגיות, והרבה טעם טוב.

שמרו על עצמכם – גם בזמן הבחינות

אז נכון, תקופת הבחינות היא קצרה יחסית, וגם העבודות האקדמיות ייגמרו ביום מן הימים. עם זאת, אתם ממש לא צריכים לוותר על הבריאות שלכם, להזניח את התזונה ולהסתפק בג’אנק, כשאתם יכולים ליהנות מחומרי גלם איכותיים וטובים הרבה יותר. גם בתקופה הזו חשוב שתדאגו לעצמכם, לפני כל דבר אחר.

 
Facebook Whatsapp