מאכלים לשבועות

קייטרינג חלבי ראשי > מאכלים לשבועות

חג השבועות מגיע ואיתו המאכלים המזוהים כל כך עם החג: גבינות, חלב, עוגת גבינה, פלטת גבינות. מאכלים לשבועות מתחלקים לכמה סוגים: פשטידות, קישים, פיצות, סלטים וכמובן עוגות גבינה, הקינוח האהוב ביותר. לא ידוע למה יהודים בכל העולם אוכלים דווקא מאכלים חלביים בחג השבועות אך המנהג קיים אצל דתיים וחילוניים כאחד והם ממש לא מתכוונים לוותר עליו.

מגשי אירוח מתוקים - עוגות קרות

מאכלים לשבועות משתנים?

כאשר חג השבועות, מתקרב עולה הדרישה למוצרי חלב בסופרים ומשפחות מחפשות אחר מתכונים לחג. החיפוש אחר מתכונים חדשים נובע מהכנת מנות חדשות שלא נראו עדיין על שולחן החג של המשפחה. בשנה האחרונה צצו מתכונים מיוחדים להכנת מאפים, פסטות איטלקיות עם גבינת מוצראלה שהוכנו בבית, פוקצ’ות טעימות וגם בליצ’יסים ממולאים בכל טוב. אז נכון שיש מאפים מוכרים שעברו שנים רבות על שולחן החג ללא כל שינוי אך מאכלים לשבועות אכן משתנים. תוכניות הבישול והאפייה העלו את הסטנדרט האפייה והבישול ולכן שמים דגש רב יותר על עיצוב ולא רק על טעם. איך זה בא לידי ביטוי? בצבעים. שמים דגש על ניגוד צבעים עז כמו לבן-ואדום כמו בעוגת גבינה עם דובדבנים סגולים. ניגוד הצבעים יוצר רושם עז. פלטת ירקות היא דוגמא לניגוד צבעים מפתה שתמיד טעים לאכול.

קייטרינג חלבי לשבועות

אם חלק מהמאכלים לחג השבועות עוברים טרנספורמציה עיצובית, בכל הנוגע להכנת מאכלים בבית הישראלים עוברים גם כן טרנספורמציה לא קטנה. ישנה עלייה בשנים אחרונות בהזמנת שירותי קייטרינג לקראת החגים. אם בעבר האמא הייתה מכינה מאכלים לשבועות ימים רבים לפני החג, כיום מזמינים קייטרינג לפני החג וחוסכים. הזמנת קייטרינג חלבי מאפשר חסכון זמן עצום, חסכון בהוצאות ומציע מגוון טעמים עשיר ללא הכנה מוקדמת ושינון מתכונים.

אז אם אתם מעוניינים לחסוך זמן וכסף אתם מוזמנים לוותר השנה על הכנת מאכלים לשבועות והזמינו כבר עכשיו קייטרינג חלבי בחנות לחם.

 

 
Facebook Whatsapp