מגשי אירוח לראש השנה

קייטרינג חלבי ראשי > מגשי אירוח לראש השנה

חגי תשרי הם החגים היפים בשנה. תחילה של שנה חדשה, יום הכיפורים וחג הסוכות. בחגים אלו עם ישראל מתקבץ סביב שולחנות החג העמוסים כל טוב ומרימים כוסית לשנה החדשה ואוכלים תפוח בדבש כסמל לשנה טובה ומתוקה שצפויה להיות. אך מאחורי הקלעים של הרמת כוסית לשנה החדשה והכנת ארוחות לחג, יש צורך לחשוב על מנות החג שיוגשו, על הקינוחים וכמובן על סוג הבשר שתכינו בחגים המתקרבים.

סלטים לראש השנה

כאשר מתחילים לחשוב את המנות שיוגשו לחג אי אפשר שלא לחשוב על סלטים לראש השנה. ראש השנה עשיר בפרות טעימים ועשירים בטעמים שמהם ניתן להכין סלטים מתוקים ומלוחים לראש השנה. הרימון שהוא הפרי המוכר יותר עם ראש השנה יעול להשתלב בקלות בסלטים ירוקים עם נענע, חסה וגם סלטים חתוכים של ירקות טריים. הרימון אשר טעמו חמצמץ או מתוק תלוי בסוג הרימון שתבחרו יכול להוסיף מאוד לטעמי הסלטים. תפוח העץ שאף הוא מרכיש מרכזי פירות העונה יכול להשתלב בסלטים לראש השנה באופן מרוסק, חתוך ואפילו כמיץ לתיבול והוספת הטעם. סלט תפוחי עץ ופירות יער יכולים להוות גם קינוח מרענן. גזר ותמרים משנים את טעמם של סלטים לראש השנה וכאשר רואים את הצבע הכתום משולב עם הצבע הבורדו החזק של התמרים זה ממש מעורר את החשק לאכול. בבחירת סלטים לראש השנה חשוב שתבדקו מה אתם אוהבים שיהיו בסלטים ואילו פירות תעדיפו שיהיו על שולחן החג.

מנות עיקריות ומגשי אירוח לראש השנה

אם חשבתם שהכנת סלטים לראש השנה דורשת הכנה מרובה עוד לא התעמקתם בכלל בהכנת המנות העיקריות. ההצעה שלנו שתוכלו להכין 2 סלטים טעימים שתבחרו להשקיע לאורחים ואת שאר המנות העיקריות תזמינו בחברת קייטרינג מקצועית שמציעות מגשי אירוח טעימים. תוכלו להזמין מגשי אירוח לראש השנה וחג תחסכו זמן וכסף. מגשי אירוח המגיעים ארוזים לפי המנות שבחרתם ותוכלו לבחור בין מנות קישים, פסטות, מאכלים ייחודים לחג ועוד. במגשי אירוח לראש השנה ניתן לבחור מנות שתואמות לטעם האישי שלכם ותוכלו לבחור מראש מנות עשירות ללא חשש של טעות במתכון או בכמויות.

מגשי אירוח לראש השנה

מגשי אירוח מתוקים

הקינוח האולטימטיבי לראש השנה הוא עוגת הדבש הקלאסית אך כמו שבחג החנוכה ישנן סופגניות רבות ומגוונות אשר יצאו מההגדרה הקלאסית של סופגנייה גם עוגת הדבש כבר לא נשארת רק עוגת דבש בחושה. הקינוחים לראש השנה יכולים להיות עוגת דבש עם פירורי שקדים מפוררים, פחזניות מלאות קרם תפוחי עף, וכוסות מוס טעימים שיכולים להיות בקלות גם פרווה לאחר ארוחה בשרית. מגשי אירוח מתוקים לראש השנה משלימים את ארוחת החג העשירה ומספקים על שולחן החג מגוון צבעים וניחוחות לשנה החדשה. שיהיה לכולם שנה טובה ומתוקה.

מעוניינים להזמין מגשי אירוח לראש השנה? צרו קשר ונשמח לחזור אליכם תוך זמן קצר.

 
Facebook Whatsapp