מעצבים אריזות לעוגות וללחמים

קייטרינג חלבי ראשי > מעצבים אריזות לעוגות וללחמים

תחום העיצוב הינו תחום רחב החולש כיום על מכלול הענפים שניתן לחשוב עליהם, וגם אלו שלא ניתן לחשוב עליהם. כאשר מדובר על עולם הקולינאריה, מדובר על עולם שלם של צבע, טעמים, מרקמים וניחוחות המעניק לקהל הטועמים חוויה גדולה ובעיקר טעימה. מה שאולי קהל הטועמים לא יודע, או אולי לא שם אליו לב מיד, הוא שחלק בלתי נפרד מהחוויה הוא האריזה שבה מגיעים מוצרי המזון השונים. כיום, חברות קייטרינג וקונדיטוריות שונות שמוכרות את מוצריהן, שמות דגש רב על סוגיית האריזות השונות, תוך האמונה כי לאריזה שבה מקבל הלקוח את המוצר, יש כוח רב במידת החוויה שלו.

הזמנתם מגשי אירוח למשרד? שימו לב לאריזות

כיום, האריזות הינן מוטיב מוביל בכל הקשור למזון. ישנן חברות קייטירנג המתמחות בהכנת מגשי אירוח מפנקים וטעימים לחברות לטובת ימי גיבוש וכייף, אירועי חברה, ישיבות רשמיות או אפילו סתם על מנת לפנק את העובדים באמצע היום עם מגש חלבי מפנק. בעת ששולחים את מגשי האירוח ללקוחות, מקפידים על אריזה אסתטית ומזמינה שתייצר אצל קהל הטועמים עוד טרם הטעימה, חוויה טובה. האריזות מעוצבות המון פעמים על פי ערכי המותג של חברת הקייטרינג, וכך שולחים עוגות ולחמים ארוזים וממותגים היטב אל בית העסק.

אריזות קרטון לעוגה – מתנה לכל דבר

בעת שאתם מעניקים מתנה לקרובים אליכם, אתם דואגים לארוז את המתנה על מנת להעצים את תחושת ההפתעה. דומה הדבר בעת שמעניקים עוגה חגיגית שנאפתה והוכנה בתשומת לב רבה על ידי קונדיטוריה. כיום, חברות קייטרינג וקונדיטוריות מתמחות, מכינות עוגות נפלאות בעלות נראות מנצחת וטעמים משגעים, כך שהן הופכות להיות מתנה לכל דבר. על מנת להעניק לעוגה את הכבוד הראוי לה ולהפוך אותה לכזו המוענקת במתנה, הרי שאורזים אותה באריזת קרטון מיוחדת לעוגות. מעבר לכך, האריזות שומרות על העוגה ומאפשרות לנייד אותה ממקום למקום גם בכוחות עצמכם, וגם באמצעות משלוח שיסופק על ידי החברה איתה תבחרו לעבוד. ישנם מעצבים שעומלים על עיצוב אריזות לעוגות על מנת שתוכלו למנף את תחושת החוויה וההפתעה בעת שתעניקו את העוגה מכם.

מעניקים עוגה עם מגש? לא כל כך

חברות קייטרינג שונות כיום עורכות אירועים עסקיים ופרטיים כאחד, ובעת שהן רוצות לנייד את המזון אל מקום האירוע, חשוב לעשות זאת על הצד הטוב ביותר. כך למשל, בעת שהוכנה עוגה מושקעת, רוצים להבטיח שהיא תגיע בשלמותה אל נקודת היעד כשם שהיא יצאה מהקונדיטוריה. כך, הפכו אריזות קרטון לעוגות למושיעות של ממש, הדואגות לכל הלוגיסטיקה סביב ניוד העוגה. מעבר לכך, ישנן אריזות מעוצבות ומרהיבות התורמות לכל ההילה מסביב לעוגה. תוכלו לבחור את האריזה המועדפת עליכם ביותר וכך להבטיח חוויה נפלאה וגדולה לכל קהל הטועמים והאורחים באירוע שלכם.

חנות_לחם-min

 
Facebook Whatsapp