תפריט חלבי לראש השנה

קייטרינג חלבי ראשי > תפריט חלבי לראש השנה

אנו נמצאים בתקופה שלפני החגים, כאשר החג החשוב בהם הוא כמובן ראש השנה. אולי השנה, כדאי שנהיה מקוריים יותר ונפתח בתפריט חלבי את השנה הבאה עלינו לטובה. ראשית, בגלל עידן הטבעונות והצמחונות, לבטח, כל האורחים שלכם שמוזמנים לשולחן החג יוכלו לאכול אוכל חלבי במיוחד עם תפריט לראש השנה שהוא לבטח עשיר ויצירתי יותר.

מגש_ירקות_לראש_השנה_800-min

מה מציע תפריט לראש השנה?

 

פשטידות וקישים חגיגיים וצבעוניים יקשטו לנו את שולחן החג וזאת כמובן לאחר שבירכנו עם ברכות החג המסורתיות. אם יש לכם אורחים רבים שכוללים את המשפחה המורחבת, אולי ישתלם לכם, להזמין קייטרינג חלבי מחברה מוכרת וידועה כמו  חנות לחם שמתמחה שנים רבות באפייה של לחמים עשירים שנאפים מדי יום בשיטה המסורתית ומיוצרים מחומרים טבעיים בלבד. הדגש הוא במאפים ומאכלים חלביים ללא חומרים משמרים או שומן טראנס תוך שימת דגש רב על הערכים התזונתיים.

סלטים לראש השנה, מהו הייחוד?

 

הסלטים המגוונים של חנות לחם, ימשכו מיד את העין, בגוונים העליזים הירקות המגוונים החתוכים, הרטבים המיוחדים והערף התזונתי הרב שיש בסלטים העשירים שרק חנות לחם יודעת להכין ללקוחותיה המרוצים כבר שנים רבות. תוכלו ליהנות במסגרת תפריט לראש השנה, ממגוון מגשי אירוח מרהיבים שיכללו מאפי פילאס, הממולאים בגבינה או תפוחי אדמה, מגשי קישים בגודל בינוני, סלטי עלים שיתאימו לכמות של 12-15 סועדים , מגשי אנטי פסטי, מגשי טורטיות,  מגשי אירוח של  פוקאצ’ות, ומגשים עם ירקות חתוכים. מיותר לציין, כי כל המאכלים החלביים שמציעה בחנות לחם הם כשרים למהדרין.

המנות המומלצות החלביות של חנות לחם לראש השנה

 

כמו כל השפים, גם חנות לחם מתחדשת מדי תקופה מסוימת בתפריטים חלביים ערבים לחייך. אז אם החלטתם להזמין קייטרינג חלבי לראש השנה הקרוב, כדאי שתשמעו על התפריט המיוחד, הבנוי מ-4 מנות שיש לחנות לחם להציע לכם השנה. תוכלו לפתוח במנות ראשונות כגון סלט טבולה, פחזניות מלוחות עשירות עם גבינת שמנת סלמון מעושן ועירית, פלטת גבינות גדולה, פשטידות ירקות וגבינות ועוד. תפריט  לראש השנה הוא  עשיר, קל לעיכול  ומתאים במיוחד למזג האוויר קיצי כמו ראש השנה.

הקינוחים המיוחדים של חנות לחם בראש השנה

 

מי מאתנו אינו מחכה לקינוחים המיוחדים של ראש השנה? תפריט לראש השנה, מכיל גם מגוון רב של תפריט קינוחים מתוקים המיוחד של חנות לחם, אשר מציעה לנו: פחזניות מתוקות עם נגיעות דבש, ורינים , עוגות מוס, עוגיות ביתיות, כדורי שוקולד וכן מגש פירות חתוך ומעוצב בצורה צבעונית ומרהיבה.  בדרך זו תוכלו לארח בצורה מכובדת את האורחים שלכם בראש השנה, מבלי להתאמץ, אלא רק להכין את הבית ואת השולחן המעוצב והחגיגי, כאשר המנות שלכם בתפריט , כבר מוכנות ע”י חברת קייטרינג חלבי מוכרת שמתמחה באפיית לחמים ומאפים ומגוון מנות חלביות עשירות, שעשויות להתאים לפתיחת השנה החדשה שרק בחנות לחם ניתן למצוא.

קינוחים_מתוקים_800-min

 
Facebook Whatsapp